Live Help
تلفن تماس
درباره ما مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

پارس تیک با شروع به کار خود در مدت کوتاهی توانست جایگاه خود را کسب نماید و توجه بسیاری از وب مستران عزیز را در داخل کشور به خود جلب نماید. پارس تیک از اوایل سال 1390 به طور رسمی با آدرس www.parstik.com فعالیت خود را آغاز نمود و در ماه های نخست توانست بسیاری از کاربران را میزبانی کند. رشد چشم گیر نمودار افزایش کاربران نشان دهنده لطف و اعتماد هرچه بیشتر کاربران ماست.

پارس تیک در همان ابتدا با اهداف بزرگی شروع به کار نمود و در مراحل اولیه چندین سرور اختصاصی را به طور مستقیم ازبزرگترین دیتاسنترهای جهان خریداری نمود تا بتواند بستری امن و مطمئن را برای کاربران خود فراهم آورد. هم اکنون نیز در حال همکاری با چندین دیتاسنتر بزرگ می باشد.

مفتخریم که توانسته ایم به عنوان یکی از برترین ها در کشور عزیزمان ایران شناخته شده باشیم. پارس تیک در حال حاضر خدمات گسترده ای در زمینه های زیر ارائه می کند :

میزبانی وب : استفاده از جدیدترین سخت افزار ها و نرم افزار ها و تنظیمات حرفه ای سرور ها به جهت میزبانی وب سایت های کاربران موجب شد بتوانیم خدمات میزبانی وب را به شکل حرفه ای ارائه کنیم. هم اکنون سرور های لینوکس ما آماده میزبانی از وب سایت شماست.

میزبانی فایل : میزبانی فایل یا همان هاست دانلود نیز از دیگر خدمات پارس تیک است. سرورهای پرقدرت برای پاسخ گویی به درخواست های بازدیدکنندگان وب سایت شما هم اکنون آماده سرویس دهی است. این سرورها به دلیل داشتن پرت های قوی شبکه و کانفیگ حرفه ای بهترین سرعت ممکن را در هنگام دریافت فایل به کاربران شما خواهند داد.

ثبت دامنه های ملی و جهانی : ثبت آنی و  لحظه ای دامنه ها در پارس تیک هم چنین قیمت های پایین موجب شده است تا کاربران بسیاری ثبت دامنه های خود را  به ما بسپارند. هم چنین پارس تیک با ارائه کنترل پنل اختصاصی به کاربران و همچنین قرار دادن امتیاز دامنه به خریدار توانست مورد استقبال همگان قرار گیرد.

 

براي مشاهده تخفيفات ويژه کليک کنيد

مشاهده

تمامي پرداخت ها در پارس تيک توسط درگاه هاي پرداخت آنلاين صورت ميگيرد

مشاهده